Urodzinowe dekoracje oraz atrakcje

Żeby nieco uatrakcyjnić urodzinowe przyjęcie, warto zainwestować w zestaw kolorowych gadżetów, które wyglądają zabawowo i służą wszystkim gościom. Łącznie z odpowiedniego tego dnia przystrojonym jubilatem!  

Kolorowe czapeczki, ułożone w charakterystyczne stożki, mogą mieć na czubkach wstążki, mogą być drukowane w gwiazdki, kwiatki i tęczowe plamki. Grunt, by czapki – założone na głowy uczestników przyjęcia – nadawały całej imprezie swobodny, nieco zwariowany wygląd. Jak się bawić, to się bawić!!! Do czapeczek polecamy trąbki – gwizdki, świecące tubki przez które możemy składać tubalne życzenia. Niektóre świecą w ciemnościach, będą więc przydatne, gdy za oknem zapadnie mrok.

Ciemności urodzinowej nocy rozjaśnią również świeczki na torcie – bywają fantazyjnie zakręcone, obsypane brokatem, mogą mieć kształt cyferek oraz liczb, które wetknięte w ciasto, oznaczają wiek jubilata… To dobre rozwiązanie, gdy ilość świeczek niebezpiecznie przekracza wielkość urodzinowego tortu.

Nie macie pomysłu, jak przystroić imprezowy pokój? Zawsze w takich sytuacjach przydają się wielobarwne balony – rozwieśmy je dookoła stołu, na którym ustawimy półmiski z jedzeniem. Przymocujmy baloniki do uchwytów szafek, do żyrandoli czy innych elementów wyposażenia wnętrza. Niech zrobi się pięknie – niech atmosfera tętni życiem, a pękające co rusz balony, wprawią wszystkich w dobry humor. W końcu od tego są – raz w roku obchodzone – nasze urodziny.

Pięknym i dekoracyjnym drobiazgiem są również opakowania na prezenty. Szeleszczące paczuszki, mieniące się kokardy plus torebki z kartkami, zapisanymi życzeniami, można porozstawiać na blatach szafek, na komodzie. Oczywiście – wszystkie otrzymane dary należy obejrzeć jeszcze przy gościach. Najlepiej w czasie całego party, po pokrojeniu tortu albo tuż przed jego wniesieniem, otwórzmy otrzymane podarunki i dokładnie je obejrzyjmy, podziękujmy gościom na trud, za ich wybór, za dobre serce. Wszystkim zrobi się miło – to pewne!  A Wasza impreza urodzinowa będzie należeć do udanych niezapomnianych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *