Śmieszne gadżety dla miłośników imprez

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla swojego chłopaka/brata/męża/kolegi/innej bliskiej osoby płci męskiej? Znajomi radzą - kup mu książkę, zbywasz ten pomysł, tłumacząc im, że to takie passe. Książki to nie jest oryginalny prezent, chociaż nie do końca, biorąc pod uwagę ostatnie statystyki, które mówią, że średnio Polak czyta 5 stron rocznie. Załóżmy jednak, że osoba, którą chcesz obdarować to typowy Polak i nie lubi czytać. Kolejnym pomysłem, który wpada ci do głowy - płyta CD ulubionego zespołu w ładnej okładce. Ale pewnie on już dawno przesłuchał tej płyty w internecie, pewnie mu się już usłuchała i znudziła. Patrzysz do kalendarza, a termin urodzin zbliża się nieubłaganie, wskazówki zegara chodzą jakoś szybciej niż zwykle. I tu nadchodzi z pomocą sklep ze sprzedażą on-line Toys4Boys. Znajdziemy tam ciekawe gadżety dla wszystkich tych, którzy lubują się w alkoholowym smaku.  Skoro jak już wspomniano wcześniej, nasz przyjaciel to typowy Polak, to na pewno pokocha cię za wręczenie mu jednego z prezentów pokazanych poniżej. Albo nie ograniczaj się! Kup wszystkie! Będziesz przygotowany w razie, gdyby znowu zaskoczyły cię urodziny któregoś ze znajomych.

Czyżby twój kolega jeździł terenówką i miał wielki dom?  W dodatku ma najbardziej wypasiony model iPhone jaki tylko może być (wraz z pluginem iNike). Są to typowe symptomy osoby, która cierpi na manię wielkości. W takim wypadku idealnym prezentem będzie gigantyczna piersiówka. W minimalistycznym świecie wódki, wśród maciupeńkich kieliszków, taka piersiówka będzie zaskoczeniem dla wszystkich uczestników imprezy.

Chciałbyś wznieść bombowy toast na część twojego przyjaciela. Pomogą ci w tym kieliszki w kształcie rakietek.

Zapewne zawsze marzyłeś o małym stylowym kieliszku, którego zmieściłbyś do kieszeni, będąc przygotowany na każdą spontanicznie zorganizowaną imprezę w niezależnie jakich warunkach. Dobrym rozwiązaniem na taką ewentualność jest składany kieliszek teleskopowy. Poniżej prezentujemy go w wersji złożonej i rozłożonej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *