Pozycjonowanie reklamą w Internecie

Internet jest niewątpliwie dodatkowym źródłem dochodu. Ciągle się rozwija. Samo posiadanie strony internetowej nie może być nazwane sukcesem. Reklama strony musi być efektywna. Jaka? Wybór należy do Ciebie. Najlepsza reklama w Internecie to pozycjonowanie stron www. Pojawienie się na 1 miejscu w wynikach wyszukiwania to 100 % wejść na strony www. Użytkownicy ufają wyszukiwarkom. 90% polskich firm posiadających stronę WWW każdego dnia traci nowych klientów, ponieważ:

  • Nikt im nie powiedział, że pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest najtańszą i najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie.
  • Nie wiedzą także, że aż 90% internautów dociera do nowych stron tylko poprzez wyszukiwarki.
  • Nie wiedzą też, że internauci sprawdzają tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania.
  • Nie wiedzą, że rejestracja do wyszukiwarek to nie to samo co pozycjonowanie strony.
  • Nie wiedzą, że pozycjonowanie wymaga specjalistycznej wiedzy w tym zakresie.
  • Nie wiedzą, że jednorazowe wypozycjonowanie strony nic nie daje, wymaga to stałego nadzorowania wyszukiwarki.

Możesz też wybrać reklamę Adwords. Jest to też sposób na reklamę w Internecie. Musisz się jednak liczyć z faktem, że nie powinieneś opierać się tylko na tego typu promocji. Boksy mogą być tylko wsparciem pozycjonowania, na które nakłady pieniężne z pewnością się zwrócą!

Nasza oferta skierowana jest głównie do tych, którzy wiedzą czego chcą. Możemy Ci pomóc od samego początku, poprzez stworzenie strony www, przeprowadzenie kampanii reklamowych, aż do osiągnięcia wysokiej pozycji, jaką zapewni Ci nasze pozycjonowanie.

Oferujemy pozycjonowanie stron w google, yahoo, msn, itd. Widoczność na wysokich pozycjach także w innych wyszukiwarkach!

Przed pierwszą indeksacją należy zoptymalizować stronę pod kątem promowanych fraz i robotów wyszukiwarek. Robimy to w taki sposób, że roboty oceniają stronę o wiele lepiej niż w przypadku ręcznego dodania strony www do każdej wyszukiwarki.

Takie postępowanie sprawia, że efekt jest o wiele skuteczniejszy!
W celu osiągnięcia lepszych i przede wszystkim szybszych efektów pozycjonowania konieczne jest przeprowadzenie optymalizacji kodu strony internetowej. Pozycjonowanie może jednak obejść się bez tego, jednak czas oczekiwania na efekty będzie dłuższy - cennik większy...

Optymalizacja w ramach pozycjonowania jest usługą darmową i niezbędną.

Pozycjonowanie jest usługą ciągłą, ponieważ cały czas trzeba dbać o to, by serwis utrzymywał się na wysokich pozycjach w rankingach wyszukiwarek. Polega to m.in na nieustannym dołączaniu nowych linków i czuwaniu nad lepszą optymalizacją serwisu.

Pozycjonować można na słowa ogólne, z możliwością "podpięcia" ich pod dane regiony czy miasta (np. pozycjonowanie Warszawa, apteka wrocław) oraz frazy szczegółowe, odnoszące się do konkretnego rodzaju produktu - np. telewizor sony model XYZ.

Pierwsze rozwiązanie jest wskazane dla dużej firmy, która swoich kontrahentów znajduje na terenie całego kraju. Modyfikacja takiego rozwiązania, poprzed dodanie regionalnego odnośnika, sprawdza się świetnie w przypadku tych firm, które swój obszar działania (rynek zbytu) posiadają na danym obszarze geograficznym. Jeżeli mamy dentystę świadczącego usługi w Krakowie, to nie ma sensu pozycjonować go na hasło "stomatolog", ponieważ badania analizujące zachowania internautów jasno wskazują, że w przypadku wielu usług lokalnych uwzględniamy to w wyszukiwarce.

O tym, że warto pozycjonować, nie musze chyba tutaj wspominać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *