Pomysły na ciekawe urodziny

Urodziny można kochać lub nienawidzić, jedno jest pewne – warto je celebrować. Jeśli przeżyliśmy kolejny rok warto zorganizować cieka imprezę, która osłodzi zbliżające się widmo starości. Oto kilka pomysłów na niezapomniane urodziny.

tort urodzinowy Urodziny twardzieli. Bardzo wiele osób traktuje urodziny jako wielki sprawdzian kreatywności i pierwiastka szaleństwa we krwi. Jeśli więc chcemy udowodnić sobie i światu, że z każdym rokiem stać nas na coraz więcej, zorganizujmy aktywne urodziny. Tutaj do wyboru mamy mnóstwo szaleństw, których na tym świecie nie brakuje. Począwszy od tradycyjnego skoku na bungee, poprzez spadochron, lub też ostrą jazdę w terenie lub wypad na polowanie. Można też zebrać znajomych i wybrać się na wspólny spływ kajakowy, lub też jego ostra kuzynkę, czyli spływ pontonem po wartkim potoku. Ważne, aby wykorzystać ten dzień na to, aby wreszcie wcielić w życie swoje ekstremalne fantazje. Jakikolwiek scenariusz wybierzemy, nie zapominajmy, aby przez cały czas nucić sobie „born to be wild”. Tutaj, jeśli pić, to potem i tylko ostre, męskie trunki (wszelkie kolorowe drineczki, surowo wzbronione)

Urodziny we dwoje. Jeśli nie jesteśmy zwolennikami huczyh, stadnych imprez, warto wykorzystać ten czas na to, aby słodko spędzić czas z naszą drugą połówką. Tutaj nie musimy wymyślać szaleństw czy też różnych ekstremalnych scenariuszy – esencją będzie wspólne patrzenie sobie w oczy i szeptanie miłych słówek (zalecamy wszystkie, poza słowem: starość i jego pochodnymi). Warto wybrać się do romantycznej knajpy (nie trzeba zmywać), pojechać przed siebie i zatrzymać się w pierwszym lepszym hoteliku lub robić inne miłe rzeczy na które do tej pory nie było czasu. Niech króluje czerwone wino i magia wspólnego wieczoru.

Urodziny konfrontacja. Jeśli jesteśmy pogodzeni z naszym wiekiem i chcemy oswoić demona starości, warto chwycić byka za rogi i zorganizować wielkie tetryk party. Tutaj motywem przewodnim będą wszelkie odmiany starości, demencji i innych ułomności. Poprośmy, aby wszyscy goście przybyli w strojach nawiązujących do wieku starczego. Mile widziane są wszelkie laski, kule, siwe brody i inne oznaki upływającego czasu. Możemy podać napoje w naczyniu, które na starość pewnie będziemy często widywać, czyli w strzykawkach. Niech tego wieczoru każda zmarszczka będzie pielęgnowana, a starości niech stanie się zadość.

Urodziny przygoda. Jeśli chcemy spędzić urodziny w nieprzewidywalny sposób, warto zebrać grupę śmiałków i ruszyć tego dnia w wielkie nieprzewidywalne tournee. Nieważne czy będzie to biwak czy dzika wyprawa po najmroczniejszych klubach w mieście, ważne, aby głównym planem tego wieczoru, był kompletny brak planu. Zobaczmy co przyniesie nam los i korzystajmy z każdej, nawet najdziwniejszej okazji. Jeśli najdzie nas ochota na jazdę autostopem, nocną kąpiel w pobliskim stawie czy też na sen pod gwiazdami – nie myślmy za dużo, po prostu to zróbmy. Raz się żyje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *