Gadżety do zadań specjalnych piknik za miastem

Wyobraź sobie taką sytuację: Ty i Ona, wokół rozgwieżdżone niebo, bo oto zdecydowaliście się na wycieczkę za miasto, z noclegiem nad wodą. Skoro macie spać w aucie lub w namiocie (warto w bagażniku wozić zestaw randkowicza: namiot, śpiwór, latarka i jakiś kocyk, gdyby nad ranem robiło się wyjątkowo zimno), wieczorem można zjeść romantyczną kolację i popić ją dobrym alkoholem.

Zaraz, ale jeżeli w tej wymarzonej scenerii pojawia się butelka trunku, to chyba coś powinno jej towarzyszyć? Kieliszki, kufle, korkociąg, otwieracz?! To wszystko też wozimy ze sobą – tak na wszelki wypadek??? Na szczęście producenci alkoholowych gadżetów ratują nas coraz to nowszymi rozwiązaniami techniczno-designerskimi. Dzięki nim mamy szansę na ciekawie podane promile, a wielkość osprzętu zmniejsza się do praktycznych rozmiarów. Przykładem niech będzie pierścień (spokojnie, nie zaręczynowy:)), który łatwo schować do portfela i w razie potrzeby włożyć na własny palec. Przyozdobienie nim partnerki byłoby takim samym nietaktem, jak zapytanie jej przy pierwszym spotkaniu, czy wie, czym jest seks randka! Jeden ruch i kapsel od piwa wpada do kosza na śmieci. Gdzie kosz na takim pustkowiu? Trudniej o niego, niż o otwieracz do butelek. Od teraz ten drugi zawsze macie przy sobie!

Jeśli zaś Oblubienica raczy Was często tekstami pt. „szukam mężczyzny który będzie spełniał moje oczekiwania”, spróbujcie sprostać temu wyzwaniu. Oto nowoczesny korkociąg… do jabłek. Wykrajamy ogonek z owocu, a następnie przy jednym obrocie małego wiertła wyciągamy pachnący środek jabłka. Do stworzonego w ten sposób oryginalnego kieliszka można wlać wódkę lub szampana – w zależności, co świętujecie tego wyjątkowego wieczoru! Smaczne i upojne doznania – gwarantowane!!!

Jeśli jednak liryczny nastrój padł, bo zamiast z dziewczyną przyjechaliście na nocny piknik z paczką znajomych, nie zaszkodzi zaskoczyć przyjaciół nowym pasem bardzo przydatnym podczas biwakowania. Zamiast czułych słówek wybranki serca, usłyszymy parę szczerych komplementów od naszych kumpli. W pasie umocuj kilka puszek z ulubionym napojem i słuchaj, co inni o tym myślą – może ktoś ma równie fajny patent na podanie alkoholu i jego, powiedzmy sobie, „oporządzenie”. Zdrowie autorów ciekawych gadżetów! Niechaj tworzą nowe projekty, umilające nam życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *