Alkoholowe gadżety na imprezę

Na każdej imprezie, na które pojawi się alkohol, może wydarzyć się coś zaskakującego. I nie mam tu na myśli typowych żartów i zabaw „pod wpływem”, a raczej towarzyszące piciu gadżety.

Mogą być świetnym pomysłem na prezent, ale rewelacyjnym dodatkiem do samej imprezy urodzinowej.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „gadżety alkoholowe”, aby przekonać się, jak wiele zaskakujących zabawek pod procenty, dostępnych jest w sprzedaży.

Alkoholowy chińczyk lub inna gra planszowa, w której każdy z uczestników zabawy posiada własny pionek, którym porusza się po specjalnej planszy. Jej specjalność polega na komendach, jakie znajdują się na poszczególnych polach, na przykład: „ pijesz tyle ile wyrzuciłeś”, „wskazujesz dwie osoby, które piją”, „piją sami faceci”, wszyscy w białych skarpetkach piją”.

Imprezowa spirala, to specjalnie wyprofilowane naczynie, które już podczas nalewania alkoholu do szklanki, odpowiednio go schładza. Nie potrzebujemy więc kostek lodu, ani wcześniejszego przetrzymywania napoju w lodówce. Gadżet bardzo praktyczny, a zarazem efektowny i sprzyjający zabawie.

Rożnego rodzaju kieliszki, o oryginalnych kształtach i wyglądzie. Na przykład kieliszki z lodu czy wyglądające jak naboje śrutowe. A także kieliszki teleskopowe, które po złożeniu wyglądają jak zwyczajny brelok. Za pomocą specjalnej wydrążarki do owoców, sami możemy zrobić sobie owocowy kieliszek, który oczywiście później można zjeść.

To tylko kilka alkoholowych gadżetów, a każdy następny zaskakuje jeszcze bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *